Studio Duha

Studio Duha se zabývá produkcí televizních pořadů, propagační, prezentační a dokumentární tvorbou, výrobou reklamních klipů, instruktážních a vzdělávacích snímků a dabingem.
Výsledné projekty studia Duha jsou zpracovány ve formátech BETACAM, DVCAM, DVD nebo CD-ROM.

Zajišťujeme videopřenosy na velkoplošné obrazovky a projekční plátna při kulturních a společenských událostech.

Základní postupy a spolupráce s  klientem při přípravě, natáčení a dokončování videopořadů jsou následující - klient předloží svůj záměr, studio Duha specifikuje o jaký typ zakázky se jedná. Je nutné přesně rozlišit, zda jde o propagační, prezentační, instruktážní produkt nebo komerční dokument. Další schůzky u klienta se zúčastní režisér a produkční studia. Po prostudování materiálů je třeba provést obhlídky prostředí, která by se měla v   projektu objevit. Po schválení scénáře je sestaven natáčecí plán, na jehož základě je vypracován i rozpočet projektu.
Natáčení pak probíhá za přítomnosti klienta. U náročnějších projektů, kde je třeba zachytit celou šíři působnosti či sortimentu firmy, např. včetně ročních období, probíhá natáčení v   průběhu celého roku 10 až 15 dní. Ve většině případů se natáčení zúčastní i herci nebo modelky.
Další etapa zpracování projektu probíhá ve střižně. Zde se postupně sejdou režisér, zvukový mistr, hudební skladatel, odborný poradce, zástupce klienta, speakeři či herec, který namluví komentář. Zvlášť je zadána výroba triků a animací.
Délka projektů bývá v   rozmezí 5 až 15 minut. Je-li prezentace delší, ve většině případů již neudrží pozornost klientů-zákazníků, kterým je určena.
Hotový projekt je po schválení předán klientovi ve formátech BETACAM, DVCAM, DVD nebo CD-ROM.
Ceny televizních pořadů, dokumentů, instruktážních a školících filmů a reklamních klipů pro nejnáročnější klienty se pohybují v cenách již od 15.000,- Kč za 1 minutu.

Nabízíme videopřenosy na velkoplošné obrazovky, projekční plátna a do uzavřených televizních okruhů.
Vhodné pro kulturní a společenské akce. Mixáž obrazu ze 2 až 4 kamer (3CCD), grafiky a videa.

Dále nabízíme originálně zpracované záznamy firemních prezentací, reportáže z významných akcí, ale i maturitních plesů, svateb atp. Ceny těchto produktů se pohybují v bezkonkurenčních cenových relacích dle ceníku.